Інформація про компанію Тропак

Основний вид діяльності транспортної компанії «ТРОПАК» - професійні послуги з автомобільних перевезень вантажів. Транспортна компанія "Тропак" на ринку вантажних перевезень з 1998 року. Завдяки наполегливій, системній праці колектив на чолі з М.М.Тропаком, вже через кілька років перетворив маленьке транспортне підприємство в потужну фірму. Про це свідчать чисельні нагороди і сертифікати.

Так в 2010-2011 роках держава визначила компанію "Тропак" як "Лідер галузі 2010 р." у Львівській області за критеріями: "Обсяг реалізованої продукції", "Чистий прибуток", "Продуктивність праці", "Заробітна платня". За основним видом діяльності КВЕД 60.24.0.- "Діяльність автомобільного вантажного транспорту". Це зафіксовано державними органами статистики України, на підставі статистичної звітності. Підприємництвом отримано "Національний сертифікат" із зазначенням місця в виді економічної діяльності, а керівник нагороджений орденом "Професійної галузі". Бізнес–рейтинг побудований виключно на офіційних даних Державних органів статистики України, який упродовж шести років ранжирує понад 300000 підприємств України усіх форм власності, а також здобуття переможного «11» місця в Україні, що підтверджено державними органами статистики та українським оргкомітетом Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» приватне підприємство 2013 року.

Підприємством за 3 роки проведена робота по визначенню спеціалізації – це обмін звичайних 80 м3 причепів на 100 м3, яких в парку налічується 24 машин. А також експрес доставка невеликих грузів мікроавтобусами, яких налічується 5 штук від 17м3. (Спринтер, Транспортер, Кадді).

Транспортна компанія "Тропак" динамічно розвивається в напрямку надання послуг міжнародних перевезень. При замовленні послуг перевезення вантажів по Європі, Азії та Росії, ми гарантуємо Вам найвищу якість грузових перевезень. Маючи в наявності 2 га землі, проводимо роботу по залученню іноземних інвестицій для створення експедиційного центру.

Наприкінці 2004 року компанія переїхала в новий офіс, в якому працює 20 кваліфікованих, енергійних працівників, ціллю котрих є організувати найбільш якісний процесс доставки вантажу. Ми незмінно збільшуємо спектр доступних послуг, покращуємо якість обслуговування і пропонуємо найбільш оптимальну вартість автоперевезень вантажів.

Компанія «ТРОПАК» має налагоджені стосунки серед країн Європи  з міжнародними організаціями та компаніями, що дозволяє нам здійснювати контроль рухів вантажів на будь-яких етапах перевезення, починаючи від місця завантаження і закінчуючи кінцевим пунктом призначення. Ми співпрацюємо лише з тими, у кому впевнені. Наші надійні партнери, що вже перевірено часом, здійснюють доставку в максимально стислі терміни, дотримуючись усіх необхідних процедур. Достатньо звернутися за допомогою і наш фахівець грамотно розрахує вам вартість перевезення у потрібне вам місце, а можливо і запропонує більш вигідний маршрут і спосіб доставки.

Наші цілі прості: вони полягають в наданні найсучасніших рішень та можливостей для наших клієнтів, підвищенні якості послуг, збільшенні попиту на послуги та збільшенні прибутків.

Наші пропозиції для клієнтів в галузі вантажоперевезень, експедирування та логістики включають в себе як повне завантаження авто, так і наполовину, а також митні послуги. Ми являємось однією з кращих компаній в Україні по зберіганню, перевезенню та швидкій доставці вантажу.

Спираючись на досвід і силу "Тропак", ми можемо впоратися з будь-якими замовленнями!