Митні послуги

Транспортна компанія "Тропак" надає повний спектр митно-брокерських послуг, які знижують проблеми та ризики, пов'язані з імпортом та експортом товарів і прискорює їхнє транспортування через кордон.

З багаторічним досвідом і висококваліфікованим персоналом, наша компанія забезпечить міжнародні вантажоперевезення та розмитнення вантажу з індивідуальним обслуговуванням для кожного клієнта.

Якщо вам потрібно імпортувати або експортувати товар у країни Європи, в Росію та Україну, то наші досвідчені митні брокери забезпечать Вам не будь-яке рішення, а правильне рішення. Наші працівники озброєні знаннями міжнародних правових норм, законів України і мають величезний досвід, що дозволяє нам швидко і правильно оформити всі необхідні документи, а також швидко і максимально дешево розмитнити будь-який вантаж.

Наші працівники повністю компетентні у всіх питаннях щодо правильних розмитнень вантажів і зроблять свою роботу з найменшими втратами та ризиками. Тож ви можете бути абсолютно спокійними обравши нашу компанію.

Чому варто обрати транспортну компанію "ТРОПАК" серед інших?

Розмитнення це заключний етап, після того, як вантаж пройшов довгий шлях з однієї країни в іншу. Якщо Ви вибрали компанію "ТРОПАК", ваш вантаж буде у безпеці від пункту відправлення до пункту розвантаження і буде розмитнений за найнижчими тарифами. Адже ми прагнемо, щоб наші клієнти могли спокійно займатися своїми справами, знаючи, що їх вантаж в безпеці та надійності.

Ми будемо раді бачити Вас у колі наших численних та задоволених клієнтів!