Автопарк транспортної компанії Тропак

Транспортна компанія «ТРОПАК» вже встигла завоювати довіру багатьох великих виробничих і торгових компаній, як в Україні, так і за кордоном. Персонал компанії складається з професіоналів зі спеціальною освітою, які готові вирішувати завдання будь-якої складності та надавати інформацію про просування вашого вантажу в цілодобовому режимі, в чому полягає одна з головних переваг.

Діяльність компанії «ТРОПАК» спрямована на швидке, зручне, комплексне та якісне обслуговування своїх клієнтів. Транспорт, який ми надаємо для перевезення завжди надійний, перевірений і обов'язково з мобільним зв'язком, для інформування клієнта про рух його вантажу. Розрахунки за транспортні послуги виробляються в зручній для клієнта формі.

На сьгоднішній день наш автопарпарк налічує 24 вантажних автомобілів та 5 мікроавтобусів,завдяки яким ми маємо можливість доставляти вантаж з Європи на Україну протягом 48 годин. Підприємством за 3 роки проведена робота по визначенню спеціалізації – це обмін звичайних 80 м3 причепів на 100 м3, яких в парку налічується 15 машин. А також експрес доставка невеликих грузів мікроавтобусами, яких налічується 5 штук від 17 м3. (Спринтер, Транспортер, Кадді).

Ми постійно та якісно збільшуємо автомобільний парк, модернізуємо та покращуємо рівень надання послуг. Наші автомобілі обслуговуються на таких сервісах як Volvo, Scania, DaF, Mercedes. Ми приділяємо особливу увагу справності кожного автомобіля. Від стану технічного парку, від справності кожної ланки залежить виконання взятих нами зобов'язань, тому вся техніка компанії «ТРОПАК» перед виїздом проходить техогляд фахівцями компанії.